Przejdź do treści

KADRA

DAMIAN JERSZYŃSKI

dr Damian Jerszyński

Doktor nauk o kulturze fizycznej AWF, wykładowca w Pracowni Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowa Ratunkowego Wielkopolska.

Trener pływania klasy mistrzowskiej, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor motorowodny PZMiNW, instruktor narciarstwa wodnego, instruktor Ratownictwa Wodnego WOPR, ratownik KPP.

Na co dzień pracuje w Pracowni Pływania i Ratownictwa Wodnego na poznańskiej AWF. Medalista i finalista Mistrzostw Polski w pływaniu, brązowy medalista Mistrzostw Europy Morsów w Pływaniu Ekstremalnym 2019.

Woda jego żywiołem, a chlor jego tlenem!

Anna Jerszyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Trener pływania II klasy, trener narciarstwa wodnego, starszy sternik motorowodny, instruktor narciarstwa zjazdowego, ratownik WOPR z kursem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wychowawca kolonijny oraz kierownik wypoczynku.

Aktualnie pracuje w Szkole Podstawowej im. gen. Stanisława „Grota” Roweckiego w Koziegłowach jako nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener w UKS „GROT” Koziegłowy.

Mistrzyni Polski w pływaniu na 50 i 100m stylem klasycznym. Kocha wszystko co związane z wodą, nawet kąpiele w niskich temperaturach.
Słynie z uśmiechu od ucha do ucha, zawsze służy radą i pomocą, a jak trzeba to przytuli, gdyż sama jest mamą dwójki urwisów.

Adam Kościelak

Od najmłodszych lat związany ze sportami wodnymi. Były pływak, a obecnie trener i instruktor pływania. Posiada uprawnienia sternika motorowodnego. Na obozach poprowadzi zabawy związane z motorówka, narty wodne. Zabawy i zajęcia na lądzie również nie są mu straszne.

Alicja Szwarc

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Trener pływania II klasy, ratownik WOPR z kursem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wychowawca kolonijny oraz kierownik wypoczynku.

Aktualnie pracuje w Szkole Podstawowej w nr 1 Kórniku jako trener pływania i nauczyciel wychowania fizycznego. Mistrzyni Polski w pływaniu w stylu motylkowym oraz w Ratownictwie Morskim. Pływanie na nartach wodnych i wakeboardzie ma w małym paluszku.

Ala to nasza dobra dusza. Ma głowę pełną pomysłów i nigdy z Nią się nie nudzimy. Pełna pasji i energii do pracy.

Martyna Gabryszak

Jest instruktorką pływania, WOPR oraz Aqua Fitness, studentką AWF Poznań, certyfikowanym wychowawcą kolonijnym, miłośniczką pływania, dawniej czynną zawodniczką. Wielokrotna medalistka okręgu wielkopolskiego.

Aktualnie prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania na pływalni Rataje w Poznaniu. Tworzy zespół Twójtrenerpływania.pl.

Wiele lat doświadczenia zawodniczego sprawiło, że woda to jej miłość. Uwielbia przekazywać swoją wiedzę dalej, a to sprawia, że praca z Martyną to sama przyjemność.

Dawid Gotszling

Jest zawodnikiem z wieloletnim stażem treningowym, ratownikiem i instruktorem WOPR, trenerem I stopnia Kraula metodą Total Immersion, studentem AWF Poznań, certyfikowanym wychowawcą kolonijnym.

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, pływak powoływany do kadry wojewódzkiej i narodowej juniorów, wielokrotnie uznawanym za najlepszego zawodnika (w Polsce i województwie), wielokrotny rekordzista okręgu świętokrzyskiego.

Obecnie trenuje w Warcie Poznań. Na co dzień można go spotkać na pływalni Rataje w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia sportowe począwszy od nauki i doskonalenia dzieci i dorosłych po zajęcia Aqua fitnessu. Nieustannie się rozwija, szuka nowych sposobów na maksymalne wykorzystanie potencjału swoich podopiecznych. Prawdziwy pasjonat!

Adrianna Jujeczka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne. Trener pływania II klasy, ratownik WOPR z kursem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, starszy sternik motorowodny. Wychowawca kolonijny oraz kierownik wypoczynku.

Aktualnie pracuje w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu jako nauczyciel wychowania fizycznego. Wieloletnia zawodniczka Warty Poznań, Finalistka Mistrzostw Polski w pływaniu w stylu klasycznym. Ma doświadczenie także w startach w zawodach ratowniczych. Jest doskonałą narciarką.

Ada słynie ze swojej cierpliwości i łagodności. Zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Dzieciaki ją uwielbiają!

Jakub Müller

Zapowiedź nowej osoby w naszym zespole!